STÁTNÍ MATRIXOVÝ REKURÁT

od Absolutního Stvořitele Lidstva

NAŘÍZENO MATRIXOVÝM SOUDEM LIDSTVA

STÁTNÍ MATRIXOVÝ REKURÁT

státní dohled ze dvou říší PLANETY ZEMĚ GAIA - BOHEMIE

nad soudně kriminalistickým případem, jeho řešením skrze bystrozrakou spravedlnost, jeho absolutní rozuzlení, absolutní nápravou škod až do úplného pocitového a majetkového vyrovnání mezi obětí a zločinci.

STÁTNÍ MATRIXOVÝ REKURÁT se ustanovuje ABSOLUTNÍ BOŽÍ SPRAVEDLNOSTÍ V ŘÍŠI DRAGASTÁN  V ABSOLUTNÍ NEJSVATĚJŠÍ  nad případem, který je ABSOLUTNĚ PRECEDENTNÍM a bez jeho vyřešení se stát nemůže hýbat ze zločinů směrem k ABSOLUTNÍ NIRVÁNĚ.

STÁTNÍ MATRIXOVÝ REKURÁT je výukový pro soudy a kriminalisty i zdravotníky a vládu.

PŘEPOKLADEM STÁTNÍHO MATRIXOVÉHO REKURÁTU JE ABSOLUTNÍ NEJSVATĚJŠÍ VŮLE ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA OHLEDNĚ ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA KATEŘINY ELISABETH CHMELÍK ČESKÉ.

www.katerinaelisabethchmelikceska.com

ČTĚTE CELÝ PŘÍPAD, ABYSTE SI UVĚDOMILI JAK ROZSÁHLE V ČESKÉ REPUBLICE BYLA PORUŠOVÁNA ZÁKLADNÍ LIDSKÁ PRÁVA A SVOBODY ŽENY, KTEROU SI VYBRAL DO KOMUNIKACE ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA JAKO MESIÁŠE.

Kdokoli se jakkoli nyní postaví za ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA svojí podporou tím, že vyplní referendum za zrušení sadistických psychiatrií v České Republice, půjde s námi demonstrovat před televizi NOVA nebo zašle finanční dar na osvětu ohledně sadismu na psychiatriích a ohledně vadné lékařské péče v České Republice proti matrixovým pravidlům na inkarnační účet, dostane odměnu v BOŽÍCH MLÝNECH.

2128136010/3030

Detaily se dozvíte na

www.globalnireformapsychiatrie.cz

pod REFERENDUM.