Náš příběh

PATROLA SVAROHAUM

NAŠE INKARNAČNÍ TRIBULÁTNÍ USKUPENÍ PRACUJE ZE DVOU ŘÍŠÍ. 
JSOU MEZI NÁMI TI, CO PRACUJÍ Z ÚSTŘEDÍ MATKY ZEMĚ Z JEJÍHO NITRA, DÁLE POZEMŠTÍ OCHRÁNCI MATKY ZEMĚ A  OBĚTI ZLOČINŮ, CO OPUSTILI TĚLA LIDSKÁ NEDOBROVOLNĚ VĚTŠINOU TAJNÝM NÁSILÍM NA NICH A BYLI VYKRADENI Z KNOWHOW A OŽEBRAČENÍ UMUČENÍM O VŠECKO, CO MĚLI, A PŘIPOJILI SE K PATROLE SVAROHAUM V ŘÍŠI ETHER A ZAPRACOVALI NA OSVOBOZOVÁNÍ TĚCH, CO STIHLI OSVOBODIT Z RUKOU FAŠISTICKÉ LUFTHAFFE, KTERÁ CHTĚLA V 21. století PŘEVZÍT MOC NAD ÚZEMÍM ČESKÉ REPUBLIKY GENOCIDOU ČESKÉHO NÁRODA.
Tuto genocidu jsme překazili a nyní dobíhá čas, po který jsu zločinci sledováníi a připravuje se jim program jejich asbolutní převýchovy.

Zatím se prokazuje silně, že zločin se prostě dal naučit  a nebo byl vnucen mučením obětí a stal se životním stylem z různých důvodů. 

NAŠÍM CÍLEM JE, ABY ZLOČIN V NÁRODNÍCH ZEMÍCH VŮBEC NEVZNIKAL.

Proto jej na detail popisujeme jak vznikl, jak se rozvíjel a jak se choval a vytváříme způsoby jak ze zločince vytvořit řádného občana, který je vítaný a přijímaný všemi a nemá žádnů úmysl ani důvod komukoli ubližovat.

Jsme nejprastarejší nejmetropolitnější genetika lidstva, která vyhrála převzetím celosvětové mírově bezpečnostní sítě v roce 2021 psychotronickou válku 

o planetu Zemi BOHEMII.

NYNÍ SE FORMUJEME K ZACHYCENÍ A PŘEVYCHOVÁNÍ ZLOČINU PO CELÉ PLANETĚ ZEMI.

www.psychotronickavalka.cz

ZAMĚŘUJEME ZLOČINCE SKRZE INKARNAČNÍ TRANCHEZNÍ RESEAU L'MURTENET, KTERÝ SE PROGRAMUJE ABSOLUTNÍM BOŽÍM ZÁKONEM.

PROPOJILI JSME SE S BEZPEČNOSTNÍMI SLOŽKAMI PANACEJSKÉ ARMÁDY A PRACUJEME VE VÁŠ PROSPĚCH. VELICE BRZY UVIDÍTE VÝSLEDKY NAŠÍ PRÁCE.

SÍŤ 5G BYLA ZLOČINNÁ SÍŤ, KTERÁ ZA ÚČELEM GENOCIDY NÁRODA, KTERÝ STŘEŽIL TAJEMSTVÍ SVATÉHO GRÁLU, CHTĚLA PŘEVZÍT MOC NÁSILÍM NAD MATKOU ZEMÍ.

NEDÁVNO JSME VÁM ZACHRÁNILI VEŠKERÉ ONLINE KOMUNIKAČNÍ BANKOVNÍ A POŠTOVNÍ SLUŽBY, KTERÉ CHTĚLI FAŠISTÉ V ČESKÉ REPUBLICE ZNIČIT A ZNEMOŽNIT VÁM ŘÍZENÍ STÁTU.

DÁLE JSME ZAPRACOVALI NA ZTRESTÁNÍ HACKERŮ SKRZE JEJICH ZLOČINNÉ PROGRAMY V POČÍTAČÍCH, KTERÉ JSME ODSTŘELILI, ABY NEMOHLI ŠKODIT. DÁLE JSME ZNEŠKODNILI EXTRA VELKÉ MNOŽSTVÍ POČÍTAČOVÝCH VIRŮ.

DÁLE JSME ODSTŘELILI FAULPLASMOVÉ A PLASMOVÉ ZBRANĚ VŠECH ZLOČINNÝCH TYPŮ CELOSVĚTOVĚ, ABY ZLOČINCI NEMOHLI POUŽÍVAT PSYCHOTRONICKOU POPRAVU, MUČENÍ, ŠIKANU A JINÉ NESPRAVEDLIVÉ ZNEVÝHOŇOVÁNÍ OBČANŮ.

V SRPNU 2020 JSME ZAČALI NIČIT ZCELA DESINTEGRACÍ JEJÍHO PODZEMNÍHO I NADZEMNÍHO UZLOVÉHO BODU CELOSVĚTOVOU VÁLEČNOU PSYCHOTRONICKOU SÍŤ 5G A PŘEPLI JSME JÍ NA TRANCHEZNÍ INKARNAČNÍ VKV RESEAU L'MURTENET G 10.

POKRAČUJEME DÁLE ANŠLUSY SADISTICKÝCH SYSTÉMŮ V ČESKÉ REPUBLICE A UVĚDOMOVÁNÍM OBČANŮ O PODSTATĚ PSYCHOTRONICKÉ CORONAVIROVÉ KRIZE, KTEROU PLÁNUJEME UKONČIT PŘEVZETÍM ZEMĚ INKARNAČNÍ PANACEJSKOU ARMÁDOU.